O Firmie Oferta Galeria Referencje Sklep Oferty Specjalne Kontakt

Witamy Państwa na stronie
internetowej firmy Unidor

Firma Unidor istnieje na rynku polskim od 1996 roku. Początkowo w formie Spółki Cywilnej, następnie przekształcona w Spółkę Jawną, a obecnie jako Unidor Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedmiotem naszej działalności są niezmiennie drewniane drzwi wewnętrzne najwyższej jakości w kilkudziesięciu modelach wzorniczych oraz kilkunastu odmianach drewna. Firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi produkowanych w technologii oklein naturalnych, o trzech różnych formach struktury wewnętrznej – drzwi wykonane na bazie klejonki drewnianej, drzwi wykonane z płyty drewnopochodnej oraz drzwi o budowie wewnętrznej żebrowej.

Ze względu na indywidualną realizację zamówień, zgodnie z życzeniem naszych Klientów poza okleinami standardowymi jesteśmy w stanie zastosować dowolną dostępną na rynku okleinę jak również zastosować wskazane wybarwienie drzwi w oparciu o dostarczone próbki kolorystyczne. Wszystkie oferowane modele drzwi mogą być wykonane w formie rozwieranej jednoskrzydłowej, dwuskrzydłowej lub przesuwnej, z zastosowaniem naświetli bocznych i górnych, z wybranymi wzorami listew ozdobnych oraz różnymi rodzajami zawiasów – bezprzylgowych lub chowanych, w kilku kolorach

Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji oraz wykazem modeli drzwi będących w stałej ofercie. Jednocześnie przypominamy, iż poza modelami będącymi w ciągłej ofercie magazynowej i cechującymi się krótkim okresem realizacji, oferujemy także szereg innych modeli znajdujących się w generalnym katalogu i produkowanych dla konkretnych zleceń / zamówień.

Dziękujemy za okazane zainteresowanie,

Zarząd Unidor Sp.z o.o.

 


Wszelkie pytania prosimy kierować
na adres naszej firmy
:


tel. (0 81) 4775426
fax (0 81) 4775456
email. info@unidor.pl